KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15873079
nr 1587 3079
Gun-Britt Sundstedt
(f. 1950), Sverige
Signerad, daterad -87. Akvarell, 11x30 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Gun-Britt Sundstedt, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:25:56
100 kr
200 kr
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Gun-Britt Sundstedt
Läs mer om Gun-Britt Sundstedt